Informator Turystyczny RELAX
Liczba odwiedzin: 5.557.872
» KONTAKT
 BEZP?ATNE poprawki wizytówek 

Centrum
CENTRUM Alfabetyczny spis miejscowości

Dział Noclegi w obiektach zabytkowych został opracowany na podstawie katalogu LEISURE & HERITAGE wydanego przez Centrum Polskich Hoteli Historycznych w 2005 roku. Zaprezentowano ponad 100 obiektów usytuowanych w zabytkowych nieruchomościach, rozmieszczonych w najatrakcyjniejszych regionach Polski. W obiektach tych, mieszczących się w pałacach, zamkach, szlacheckich dworach i mieszczańskich kamieniczkach, dawnych klasztorach i starych młynach należy oczekiwać indywidualnej obsługi i stylowych wnętrz oraz doskonałej kuchni (staropolskiej dworskiej, myśliwskiej
i regionalnej).
W wielu z nich znajdują się piwnice obficie zaopatrzone w wina i tradycyjne polskie trunki, a także można skosztować - mających ponad 1000-letnią tradycję - miodów pitnych. Wykorzystując tak wspaniałą bazę Polskie Hotele Historyczne oferują też możliwość aktywnego wypoczynku: jazdy konnej, uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego, gry w tenisa i golfa, wycieczek rowerowych itp.

Niemal każdy z tych zabytkowych obiektów został podniesiony z kompletnej ruiny, gruntownie odremontowany i od nowa wyposażony. Polskie Hotele Historyczne są świadectwem dziedzictwa narodowego
i dzięki pasji ich właścicieli oraz użytkowników - ludzi, którzy te zabytki darzą gorącym uczuciem i chcą je dzielić ze swoimi Gośćmi - przywracają im dawną świetność.

LEISURE & HERITAGE prezentuje ofertę dla Gości, którzy w zjednoczonej Europie chcą poznawać narodowe tradycje i odnaleźć wspólne dziedzictwo.

UWAGA !!!
Przedstawiony podział geograficzno-historyczny nie zawsze pokrywa się z obecnym podziałem administracyjnym Polski.-- --

,


-- B --

Baranów Sandomierski,


-- C --

Chlewiska k. Szydłowca,


-- D --

Dłużew,


-- J --

Jabłonna, Jakubowice Konińskie,


-- K --

Krasiczyn, Kurozwęki,


-- L --

Lublin,


-- M --

Mała Wieś, Małków,


-- N --

Nieborów, Nieznanice,


-- P --

Podklasztorze, Pułtusk,


-- R --

Radziejowice,


-- S --

Stalowa Wola,


-- T --

Teresin,


-- U --

Uniejów,


-- W --

Walewice,

 


Pliki cookies - jak Google używa danych z witryn i aplikacji, które korzystają z naszych usług

Wszelkie prawa zastrze?one (c) www.noclegi-relax.com 2006
Portal istnieje od 2001 roku